Staršie žiačky - dohrávka

03.05.2011 22:37

ŠŠK Bernolákova Košice - FHT Košice   21 : 21 ( 8 : 13 ), v Krajských majstrovstvách žiačok.

Góly : Čitákova, Majorošová - Silvásiova 5, Bodnárova B. 4, Gregová 3, Fotulová La. 2, Fidlerová 1, Luteránova E., Lukačková K., Mišagová,

Galajdová, Repčíkova, Štovčíkova, Olovčakovská.

Priebeh zápasu : 0:3,2:5,5:9,7:11,8:13,10:14,12:15,17:17,19:18.

Do 15.minúty druhého polčasu jednoznačná záležitosť nášho tímu, napriek tomu, že sme pokryli najlepšiu hráčku súpera, a brankárka Čitákova

chvíľami čarovala, urazili sme šťastenu, a skoro sa nám to v závere vypomstilo. Pomohla tomu aj naša nedisciplinovanosť v závere.

ŠŠK Bernolákova Košice dorky - FHT Košice   16 : 17 ( 9 : 9 )

Góly : Čitákova, Bodnárova S. - Lipčákova 8/1, Lukačková N. 3, Luteránova T. 2, Lukačková K. 2, Huňadyová 1, Silvásiová M., Fidlerová, Luteránova E., Bodnárova B., Sabačová, Muránska, Bodnárova B.

Škoda, že sa prispôbujeme súperovi, pretože ten z minima vyťažil maximum. Pozitívum je, že z nepriaznivého stavu 12:16, sme dokázali