Dráma v Bánovciach...

08.05.2011 23:10

BHáK Bánovce nad Bebravou - FHT Košice   34 : 27 ( 20 : 11 ), v dorasteneckej lige.

Góly : Bodnárova S., Čitákova - Lukačková N. 11, Lipčákova 8/2, Sabačová 4, Tormová 3, Bodnárova B. 1, Gregová, Luteránova T., Kakaščíkova,

Fotulová La.

Priebeh zápasu : 3:3,6:4,9:7,13:7,18:10,20:11,24:13,26:14,28:17,29:21,32:25.

7m hody : 5/4 - 2/2   Vylúčené : 3 - 5   20 divákov

Dráma áno, ale v "predzápase" , v semifinále ženskej WHILky, Bánovce - Šaľa. Zhliadli sme fantastický zápas, v ktorom hosťky viedli po

polčase o 8 gólov, ale s nadšením hrajúce domáce 3 minúty pred koncom vyrovnali. Skúsenejšia Šaľa nakoniec vyhrala tesne o gól, a vo finále ju

čaká michalovská Iuventa.

Takže teoretickú prípravu mali naše dievčatá za sebou, škoda že sme do zápasu vošli s prílišným rešpektom. Zápas by som rozdelil na 4 štvrtiny.

Prvú 15 minútovku sme hrali remízovo, druhú nás súper nepekne "prefackal". Po obrátke sme zase neoslnili, ale záverečnú štvrtinu sme opäť hrali s

chuťou a dravo, a zle vyzerajúci náskok súpera sme prijateľne skresali. Posledných 15 minút sme zvládli kondične, aj herne, z hráčok zaujala

bojovne a s nadšením hrajúca Nikola Lukačková, a v závere aj Lívia Lipčákova.