Dorastenky ukončili sezónu...

22.05.2011 09:07

ŠKP Bratislava - FHT Košice   30 : 22 ( 11 : 11 ), v 28.kole I.ligy mladších dorasteniek

Góly : Bodnárova S. - Lipčákova 10/4, Bodnárova B. 5, Luteránova T. 3, Lukačková N. 3, Lukačková K. 1, Gregová, Silvásiová, Muránska,

Huňadyová.

Priebeh zápasu : 2:2,4:4,4:7,7:8,9:9,11:11,13:13,17:15,21:17,23:19,25:20.

7m hody : 2/1 - 4/4   Vylúčené : 4 - 4   30 divákov   Telocvičňa LF UK Mlynská dolina Bratislava

Do 45.minúty to bol úplne vyrovnaný zápas, v ktorom sme väčšinu času viedli, v 15.minúte 1.polčasu dokonca o 3 góly.

Naše družstvo prenasledujú posledné dva týždne zranenia a choroby, takže nastúpilo 10 zdravých hráčok odhodlaných vrátiť sa z Bratislavy s

dvoma bodmi. A tento stav sa po vylúčení Nikoly Lukačkovej v 15.minúte druhého polčasu ukázal ako rozhodujúci. Prakticky nebolo koho striedať,

pretože pre zranenie v zápase už absentovala na ihrisku Mirka Silvásiová, a neskôr aj Kinga Muránska. Dievčatá sa zľakli aj vlastného tieňa, a s tým

sa v zápase dvoch vyrovnaných družstiev nedá uspieť. V samotnom závere sme hru, s cieľom skórovať viac otvorili, ale po chybách sme inkasovali.

Takto sa podarili ŠKP nad nami prvýkrát po dvoch rokoch vyhrať. Dorastenky už čaká v tejto sezóne len Summer Cup.

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

30. kolo 21. – 22.5.2011

8B-113  Senica - UDHK Nitra                       (ne 22.05.2011/16:00 hod.)
8B-114  Šurany - Inter Bratislava                           31:23 (13:10)
8B-115  Trenčín - Bytča                                         23:22 (13:8)
8B-116  Brezová - Vranov                                      27:17 (17:8)
8B-117  ŠKP Bratislava - Dráb. Košice                   30:22 (11:11)
8B-118  Michalovce - Sereď                                   45:23 (21:8)
8B-119  Bánovce - voľno                                         -----------
8B-120  Partizánske - ŠG DAC D.S.               (ne 22.05.2011/17:00 hod.)

1 UDHK ŠG Nitra

2 MHK Bytča

3 Šurany

4 Trenčín

Tieto 4 družstvá sa na budúci týždeň zúčastnia záverečného turnaja o majstra Slovenska.