Dnešného "OTA" získavajú....

12.03.2011 21:02

...Mladšie dorastenky FHT Košice !

FHT Košice - MŠK Vranov   34 : 25 (23:11), v 21.kole I.ligy mladších dorasteniek !

Góly : Bodnárova S., Zusková - Lipčákova 9, Simič So. 7/3, Muránska 6, Bodnárova B. 4, Lukačková N. 4, Luteránova T. 3, Silvášiova 1, Fotulová, Huňadyová, Maťašová, Gregová.

Priebeh zápasu :  4:1,8:2,13:5,16:7,21:9,23:11,26:14,28:16,30:19,31:21.

7m hody : 4/3 - 8/5   Vylúčené : 4 - 1   20 divákov

A zaslúžene ! Maximálne koncentrovaný a zodpovedný výkon celého tímu, podporený skvelým výkonom brankárky Simony Bodnárovej !

Od začiatku predviedli naše dievčatá uragán, ktorý súper zastavil až v 10 minúte "tajmom" a o minútu na to výmenou brankárky. Rýchle tempo, prechod do útoku, a oku lahodiace akcie zakončené gólom aj z tých nejnemožnejších pozícii. Herný mix trénerov Košíc priniesol svoje ovocie a do tváre trénera Vranova priviedol vrásky, ktoré dnes určite nečakal.

Ešte šťastie, že ankety nie vždy platia, a dievčatá dnes dokázali vykúzliť úsmev na tvárach prítomných divákov. Veríme, že aj o týždeň prevedieme podobný výkon a pokoríme nášho najbližšieho súpera Senicu. A Vranovčankám ďakujeme za korektný zápas a držíme im palce v zajtrajšom súboji s Dunajskou Stredou.

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

22. kolo 12. – 13.3.2011

8B-49   Senica - ŠKP Bratislava                          (ne 13.03.2011/14:00 hod.)
8B-50   Michalovce - Brezová                             (ne 13.03.2011/13:15 hod.)
8B-51   Bánovce - Trenčín                                          31:27 (--:--)
8B-52   Partizánske - Šurany                              (ne 13.03.2011/16:00 hod.)
8B-53   ŠG DAC D.S. - UDHK Nitra                               31:32 (15:16)
8B-54   voľno - Inter Bratislava                                       ----------
8B-55   Sereď - MHK Bytča                                 (ne 13.03.2011/14:00 hod.)
8B-56   Drábova Košice - Vranov                                 34:25 (23:11)